HAKKIMIZDA

Tredin Oto Donanım Sanayi ve Ticaret A.Ş, 2000 yılında Diniz Holding ve Treves Group ortaklığı ile kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana otomotiv sektöründe araç içi giydirme, akustik parça ve sistemleri üzerine üretim gerçekleştirmektedir.Tredin ses izolasyon ürünleri, taban ve bagaj halısı gibi çeşitli ürünlerin üretimini yapmaktadır. Bu ürünler sayesinde araç içinde daha konforlu bir sürüş deneyimi sağlanmaktadır. Tedarikçisi olduğu otomobil üreticisi markalara sağlanan ürünler, yüksek kalite standartlarına ve kusursuz üretim anlayışına dayanmaktadır.


TREDİN, Türkiye’de üretilen yerli ve global birçok markaya hizmet vermektedir. Bu işbirlikleri sayesinde sektördeki öncü markalara ürün tedariği sağlayarak, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

TREDİN’de müşteri memnuniyeti, kalite ve etik değerlere bağlılık her zaman öncelikli konular olmaktadır. Çalışma prensibi, ileri teknoloji kullanımı, güçlü ekip ruhu ile çalışma ekipleri ve sürdürülebilir yalın mükemmellik vizyonu temelinde odak pazarında liderlik elde etmektir.


TREDİN, en son üretim teknolojilerini kullanarak mükemmeliyet yolculuğuna devam etmektedir. 22.5 m2 kapalı alanda ve 300'den fazla çalışanı ile birlikte, her zaman en iyiyi hedeflemeye devam etmektedir. Gelişen ve değişen otomotiv sektöründe lider bir konumda bulunmak ve müşteri beklentilerinin üstünde üretilen ürünlerle sektöre yön vermek için her geçen gün kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor.


Her Zaman, Birlikte, Daha İyiye..

  • BİZE ULAŞIN
    • Minareliçavuş Bursa Osb Mahallesi
      Yeşil Cadde No:11 Nilüfer/BURSA
    • T: +90 224 243 81 59
    • tredin@tredin.com.tr