GENEL MÜDÜR MESAJI

Değerli Müşterilerimiz, Çalışanlarımız ve Paydaşlarımız,

Sizlerle birlikte olmak, bu heyecan verici yolda ilerlemek ve otomotiv sektöründe iz bırakacak olmak benim için büyük bir ayrıcalık.

Türkiye'nin otomotiv sektöründe yer alan köklü ve öncü şirketlerinden TREDİN Oto Donanım Sanayii Ticaret A.Ş. olarak, Bursa’da üretim yapmaktan dolayı gururluyuz.

TREDİN, 2000 yılında Diniz Holding ve Treves Group ortaklığıyla doğdu ve otomotiv sanayisinde araç iç giydirme, akustik parçalar ve sistemlerle adını duyurdu.

Müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarına verdiğimiz önem kadar, şirket kültürümüzdeki yenilikçilik ve sürdürülebilirlik anlayışını da vurgulamak istiyorum. Yalın mükemmellik vizyonuyla ilerlerken, geri dönüşümün getirdiği katkılarla çevreye duyarlı ve toplumsal sorumluluğun bilincinde bir şekilde faaliyet göstermekteyiz.

Gelecek nesillere olan sorumluluklarımızın bilinciyle, müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri geliştirme ve çalışanlarımızla birlikte daha da ileriye taşıma konusundaki kararlılığımızı sürdüreceğiz.

TREDİN Ailesi olarak, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımızla birlikte Türkiye'nin otomotiv sektöründe daha ileriye gitme hedefiyle yolumuza devam edeceğiz. Destekleri ve iş birliği için tüm paydaşlarımıza teşekkür ederim.

 

Ali Yağcı

TREDİN Oto Donanım Sanayii Ticaret A.Ş. Genel Müdürü

  • BİZE ULAŞIN
    • Minareliçavuş Bursa Osb Mahallesi
      Yeşil Cadde No:11 Nilüfer/BURSA
    • T: +90 224 243 81 59
    • tredin@tredin.com.tr